SM. Nałkowskich w Lublinie
SM. Nałkowskich w Lublinie


Odwiedziło nas już 541 osób

Wiadomości
OGŁOSZENIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W.Z. Nałkowskich w Lublinie ogłasza konkurs ofert na najem lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 43m2 znajdującego się przy ul. Samsonowicza 63A Oferty dotyczące najmu, należy składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem „ konkurs na najem lokalu użytkowego Samsonowicza 63A” w sekretariacie Spółdzielni do dnia 14 lutego 2019r do godziny 12:00.Szczególowe informacje dotyczące konkursu ofert znajdują się na stronie www.smnalkowskich.lublin.pl Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu bez podania przyczyn

Załączniki do pobrania: warunki konkursu

OGŁOSZENIE

Obwieszczenie o pierwszej licytacji nieruchomości nr KW LU 1I/00265421/0

Załączniki do pobrania: Treść obwieszczenia

OGŁOSZENIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W.Z. Nałkowskich w Lublinie przy ul. Nałkowskich 108, ogłasza konkurs ofert na wynajęcie pomieszczenia o powierzchni 77,26 m2 z. Lokal wymaga adaptacji na potrzeby własne. Warunkiem przystąpienia do konkursu ofert jest :

Szczegółowe informacje dotyczące warunków konkursu znajdują się na stronie www.smnalkowskich.lublin.pl w zakładce ogłoszenia. Oferty w zaklejonych kopertach należy złożyć w sekretariacie Spółdzielni w terminie dwóch tygodni od momentu zamieszczenia w prasie. W przypadku pytań, odpowiedzi udziela dział techniczny pod nr. tel. 81-744-63-36.

Załączniki do pobrania: Warunki konkursu ofert