SM. Nałkowskich w Lublinie
SM. Nałkowskich w Lublinie


Odwiedziło nas już 49148 osób

Wiadomości
OGŁOSZENIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W.Z. Nałkowskich w Lublinie informuje, że posiada do wynajęcia pomieszczenie z przeznaczeniem na lokal usługowy.

  • Pomieszczenie w budynku Nałkowskich 108 pow. 44m2 (suteryna z przeznaczeniem na boksy garażowe dla motocyki w ilości 7 sztuk) -obecnie 3 miejsca są wynajete, 4 pozostają wolne

Wszystkie osoby zainteresowane wynajęciem wolnych miejsc prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z działem Administracji Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Nałkowskich 108, tel. 81-744-63-36.

Jednocześnie informujemy, o możliwości wynajęcia całego pomieszczenia i przeznaczenia go na inne cele związane z prowadzeniem dzialalności gospodarczej"

OGŁOSZENIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W.Z. Nałkowskich ogłasza konkurs ofert na wynajem lokalu o pow. 32 m2 w budynku przy ul. Samsonowicza 25 (pomieszczenie po byłej hydroforni). Lokal wymaga adaptacji i przekształcenia na potrzeby własne. Osoby zainteresowane wynajęciem proszone są o sporządzenie oferty zgodnie z załącznikiem (do pobrania ze strony internetowej smnalkowskich.lublin.pl) oraz złożenie jej w sekretariacie SM Nałkowskich przy ul. Nałkowskich 108 do dnia 31.12.2020 r. do godz. 1200. Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu ofert bez podania przyczyn

Załączniki do pobrania: warunki konkursu